Telesprzedaż

Telesprzedaż
1 vote, 4.00 avg. rating (79% score)

Czy telesprzedaż jest skuteczna?

Kiedyś o telesprzedaży mówiło się sporo, można by rzecz, że nawet więcej niż sporo. W czasach gdy internet nie był tak powszechny, a zakupy przez internet nie były tak popularne telesprzedaż potrafiła być naprawdę skutecznym sposobem na sprzedaż przedmiotów RTV i AGD.
Trudno mówić jednak by w obecnym czasach taka sprzedaż się opłacała. Internet wypiera ten sposób na zakupy (przede wszystkim elektroniki).

Czy w takim wypadku ma to szanse przetrwać próbę czasu i nadal być dostępna? Naszym zdaniem nie ma na to szans. Jest to zbyt toporna i czasochłonna metoda by prowadzić zakupy jak i sprzedaż w taki sposób, bo nie ukrywajmy nie jest to opłacalne dla obu stron. Sprzedawcy przestają udostępniać taką możliwość i jest to rzecz absolutnie naturalna, taka która musiała się wydarzyć i była efektem globalizacji.

Telesprzedaż stanie się w ciągu kilku następnych lat tylko i wyłącznie zwykłym reliktem przeszłości. Czy będziemy go miło wspominać? Wydaje mi się, że jednak nie była to zbyt porywająca znajomość.

About the author