Tanie strony www Rzeszów

Tanie strony www Rzeszów
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

System zarządzania treścią CMS

Przygotowujemy strony oparte o CMS, czyli systemy zarządzania treścią. Łatwe do opanowania, nawet przez osoby nieposiadające wiedzy informatycznej. Taki system umożliwia samodzielne dodawanie tekstów, zdjęć oraz produktów do sklepu. Nie musisz znać języka html czy php, by móc własnoręcznie prowadzić stronę. Używany przez nas system CMS jest intuicyjny, łatwy do opanowania i daje szerokie możliwości – od zwykłych aktualizacji, aż po zmiany w layoucie.

Nasza firma przygotowuje systemy zarządzania treścią przystosowane do prowadzenia niewielkich stron internetowych, rozbudowanych serwisów, sklepów on-line, a także blogów. Blog może być niezależny od strony lub z nią połączony, tworząc spójną całość.

System CMS charakteryzuje się intuicyjną obsługą, bez konieczności posiadania specjalistycznej wiedzy i umiejętności. Zadbaliśmy o to, by absolutnie każdy bez problemów mógł nauczyć się obsługi systemu. Szybko i łatwo rozbudujesz stronę www o nowe moduły, zakładki oraz funkcjonalności. Równie szybko możesz je usunąć, jeśli zajdzie taka potrzeba. System jest responsywny, czyli przystosowany do obsługi na urządzeniach stacjonarnych i mobilnych. Ponadto gwarantujemy wysoką wydajność oraz bezpieczeństwo – zadbaliśmy o to, by wszelkie przechowywane dane zostały zaszyfrowane i zabezpieczone przed wyciekami lub włamaniami. Użytkownicy są w pełni chronieni, a systemy bezpieczeństwa spełniają rygorystyczne normy. Nie zapomnieliśmy również o dostosowaniu strony pod kątem seo, aby można ją było pozycjonować w łatwy i skuteczny sposób.

System zarządzania treścią CMS spełni wszystkie Twoje potrzeby i wymagania, a prowadzenie biznesu on-line stanie się czystą przyjemnością.

About the author