Tanie strony internetowe Rzeszów

Tanie strony internetowe Rzeszów
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Responsywne strony www

Strony RDW (Responsive Web Design) to nie tylko moda. Obecnie, gdy coraz więcej użytkowników przegląda internet na urządzeniach mobilnych np. smartfonach lub tabletach, dostosowanie strony do różnych formatów jest niemalże konieczne. Ponadto od pewnego czasu Google wprowadziło zmiany w algorytmach i zapowiedziało, że witryny nieprzystosowane do urządzeń mobilnych mogą zniknąć z wyników wyszukiwania. Oczywiście można przygotować osobną wersję na komputery stacjonarne i na urządzenia przenośne, jednak strony RWD są znacznie lepszym rozwiązaniem.

Responsywne strony internetowe samoczynnie dostosowują się do wielkości ekranu, nie tylko poprzez zmniejszenie wymiarów, ale również ułatwiają nawigację po witrynie. Wypełnianie formularzy, logowanie, pisanie dłuższych tekstów w tradycyjnej formie na smartfonie może być bardzo uciążliwe. Strony RWD likwidują ten problem. Ponadto dzięki takiemu rozwiązaniu firma jest odbierana jako profesjonalna, dbająca o wygodę klientów.
Poznaj największe zalety stron RWD:

Większa ilość klientów

Skuteczniej dotrzesz zarówno do osób używających komputerów osobistych, laptopów, jak i tych, wykorzystujących smartfony lub tablety do surfowania po sieci.

Lepsze pozycjonowanie

Google kładzie duży nacisk na dostosowanie stron do urządzeń mobinych i premiuje wysokimi wynikami w wyszukiwarce responsywne strony internetowe.

Lepsza nawigacja

Koniec problemów z rozjeżdżającym się, niewygodnym menu. Strony RWD automatycznie dostosowują menu tak, aby korzystanie ze strony było wygodne.

Szybsze wypełnianie formularzy, logowanie i pisanie

Strony przystosowane do urządzeń mobilnych lepiej wykorzystują możliwości klawiatur dotykowych.

Lepszy kontakt

Klienci mogą natychmiast się z Tobą skontaktować lub skorzystać z nawigacji, by szybko trafić do Twojego biura.

Profesjonalizm

firmy dbające o wygodę użytkowników postrzegane są jako bardziej profesjonalne, przyjaźniejsze i nowoczesne.

About the author