Seo Dopalacz Jeża – nowy system linków

Seo Dopalacz Jeża – nowy system linków
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Okres wakacyjny to początek “wysypu” nowych systemów linkowych. Kilkanaście dni temu Elitelink, a dziś Seo Dopalacz. Skojarzenie z koncepcją Seo dopalacza Jeża jak najbardziej poprawne: autorem i właścicielem nowości jest Michał “Jeż” Łenczyński właśnie. System miał ruszyć już kilka dni temu, przez co przedwcześnie opublikowałem wpis na blogu, za co przepraszam.

Jeszcze przed startem tego systemu było o nim głośno za sprawą właściciela “czołowego” dotychczas systemu oraz pewnego znanego donosiciela-hipokryty. Z punktu widzenia “normalnego żuczka” najlepiej to wszystko podsumował Kolega Bielack i na tym rozgrywki polskich elyt można zostawić. Najważniejsze, że startuje nowatorski system, któremu można się przyjrzeć.

Seo Dopalacz(link ref.) składa się z dwóch części: standardowego systemu linków, które umieszcza się w treści spamiarek “na site:” (skrypt Zaplecze) oraz swoistych autokatalogów umieszczanych na domenach/subdomenach/katalogach a tworzonych z artykułów napisanych przez uczestników (skrypt Presell). Jedne z tych linków są na stałe (to znaczy tak długo, jak przykładamy punkty), drugie 14-21 dniowe. Dokładniej wszystko jest opisane w Pomocy (łącznie ok. 40kB tekstu 😉 ). Kwintesencją wszystkiego jest fakt, że należy utrzymywać stosunek punktów z Zaplecza do punktów z Preselli w okolicach 1:1. Na każdy dodany link należy też wklepać do systemu co najmniej jeden artykuł 400 znakowy.

System posiada moduł autoaktualizacji: samodzielnie pobiera nowe wersje skryptów i skórek, dzięki czemu może reagować na zmiany “środowiskowe”, wykryte błędy, czy wreszcie częściowo na donosicielstwo… Wartą odnotowania rzeczą jest fakt, że właściciel od samego początku deklaruje, że rezerwuje max. 10% mocy systemu na własne potrzeby. Uczciwie, że deklaruje, ale liczba zdaje się dość duża.

Niestety dotychczas nie miałem wystarczająco dużo czasu, aby samodzielnie przetestować skuteczność SeoDopalacza(link ref.). Krótki test pokazał jednak, że system w tej chwili nie nadaje się jeszcze do indeksowania “świeżych” stron. W przyszłości wszystko jednak będzie zależało od tego, ile ludzi podepnie się ze swoimi domenami i chyba najważniejsze: czy zrozumieją jak system działa i czego wymaga… a nie jest to tak łatwe, jak w innych systemach.

About the author