Portale aukcyjne

Portale aukcyjne
1 vote, 1.00 avg. rating (49% score)

Zrób zakupy bez wychodzenia z domu!

W internecie podobno możemy znaleźć wszystko. Między wieloma stronami znajdziemy też i portale aukcyjne. Jakie są ich wady i zalety?
Po pierwsze warto wspomnieć o mobilności. Możemy zrobić zakupy pod wskazany adres z każdego miejsca na świecie. W erze paczkomatów nie musimy się nawet martwić czy ktoś będzie w domu. Dodatkowo, zapłaty nowoczesnymi formami płatności. Czy to karta kredytowa, BLIK, czy przelew przez bank internetowy. Oczywiście w grę wchodzi również klasyczna forma gotówkowa. Po drugie, możemy kupić wszystko i bynajmniej nie wyolbrzymiam. Niezależnie czy zależy nam na egzotycznych przyprawach, nowej linii ubrań czy rzadko spotykanej w sklepie stacjonarnym marki kosmetyków.
Lecz jak to w życiu bywa, wszystko ma swoje wady i zalety. Portale aukcyjne przedstawiają nam jedynie zdjęcie, produktu nie możemy obejrzeć i dotknąć. W związku z tym nie zawsze dostajemy rzeczy, które uprzednio zakupiliśmy – różnią się od rzeczywistości. Poza tym poprzez dostawę do domu przedmiot narażany jest na zniszczenie podczas przewozu. Porcelanowa zastawa która pękła w drobny mak? To nie brzmi zachęcająco.
Mimo wszystko analizując za i przeciw – czy warto korzystać z portali aukcyjnych? Zostawiam to Państwu do analizy.

Starsze artykuły tematyczne:

About the author